Sadarbības platforma ''Demogrāfisko lietu centrs''

Lai nodrošinātu M. Kučinska vadītās valdības prioritātes “Demogrāfiskās situācijas uzlabošana, ģimenes dzīves kvalitāte un sociālais nodrošinājums” īstenošanu, izveidota ekspertu sadarbības platforma “Demogrāfisko lietu centrs” tautas ataudzes atbalsta pasākumu izstrādei un pilnveidošanai.

"Demogrāfisko lietu centra" vadītājs: Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas Demogrāfijas lietu apakškomisijas priekšsēdētājs Imants Parādnieks

Ar pilnu ekspertu sadarbības platformas dalībnieku sastāvu un Ministru prezidenta Māra Kučinska rīkojumu par "Demogrāfisko lietu centra" izveidi Jūs varat iepazīties šeit.

 

 

Mūsu kopīgais mērķis - lai Latvijā dzimtu vairāk bērnu, būtu vairāk laimīgu ģimeņu, atbildīgu un par nākotni drošu bērnu vecāku!

 

Saziņai: 

Nita Jirgensone, ekspertu sadarbības platformas “Demogrāfisko lietu centrs” koordinatore, e-pasts: DLC@pkc.mk.gov.lv, tālr. 67082855. 

 

Ekspertu sadarbības platformas "Demogrāfisko lietu centrs" panāktais papildus atbalsts ģimenēm ar bērniem 2017. un nākamo gadu valsts budžetā.

Atbalsts ģimenēmatlaidesatvieglojumspiemaksa

Sabiedriskās Iniciatīvas

Ģimenei draudzīgs uzņēmums Kandavas novadā Kurzemē, 105 km no Rīgas - Plostkrogs piedāvā:

Piedāvājums

     * bezmaksas maltīti sievietēm bērniņa gaidību laikā

    * 15% atlaidi daudzbērnu ģimenēm