Seminārs “Nefinanšu ziņojumu sagatavošana” valsts un pašvaldību kapitālsabiedrībām un to kapitāla daļu turētājiiem

09.03.2022.
14:00 - 17:00
Seminārs “Nefinanšu ziņojumu sagatavošana” valsts un pašvaldību kapitālsabiedrībām un to kapitāla daļu turētājiiem
Apraksts

 

PKC logoTieslietu ministrijas logoBICG logo

Pārresoru koordinācijas centrs, Tieslietu ministrija un Baltijas Korporatīvās pārvaldības institūts aicina uz semināru “Nefinanšu ziņojumu sagatavošana”, kurā varēsit iepazīties ar galvenajiem aspektiem tā sagatavošanā un kas palīdzēs jums to izveidot kvalitatīvu.

Nefinanšu ziņojumā kapitālsabiedrība sniedz informāciju par tās darbības ietekmi uz vides, sociālajiem un ar darbiniekiem saistītiem jautājumiem, cilvēktiesību ievērošanu un pretkorupcijas un kukuļošanas aspektiem. Lai sagatavotu nefinanšu ziņojumu, kapitālsabiedrība var izmantot dažādus Latvijā, Eiropas Savienībā vai starptautiski atzītus standartus, piemēram, GRI jeb Global Reporting Initiative vai ANO Ilgtspējīgas attīstības mērķus. Būtisku daļu no nefinanšu ziņojuma sagatavošanas veido arī dialogs ar ietekmes pusēm.

Semināra norises laiks un vieta

Seminārs notiks 2022. gada 9. martā plkst. 14.00 - 17.00, attālināti Webex tiešsaistes platformā

Mērķauditorija

Valsts un pašvaldību kapitālsabiedrības, kapitāla daļu turētāji (ministriju un pašvaldību pārstāvji)

Reģistrācijas un dalības noteikumi

Lūdzam reģistrēties ne vēlāk kā divas dienas pirms semināra norises - līdz 7. martam. Saite uz pasākuma norisi tiks nosūtīta pirms semināra uz e-pasta adresi, kuru būsit norādījuši, aizpildot reģistrācijas formu.

SEMINĀRA VIDEO

 

Pasākuma norises vieta